01

O nas

Silicon Valley Air Expert Inc. to czołowa firma zajmująca się produkcją oczyszczaczy powietrza, założona przez zespół ekspertów IT oraz przedsiębiorców z Doliny Krzemowej. Zajmujemy się opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań w zakresie oczyszczania powietrza w oparciu o Ionic Wind Technology.
Nasze oczyszczacze powietrza to urządzenia o wysokich parametrach, które eliminują zanieczyszczenia oraz ograniczają koszty związane z użyciem jednorazowych filtrów. Airdog to rozwiązanie ciche, energooszczędne oraz łatwe w użyciu. Zapewnia czystość powietrza oraz jest przyjazne dla środowiska.

O nas
02

Nasza historia

Nasz międzynarodowy zespół powstał w San Jose, w Kalifornii. Pierwotnym celem była wymiana tradycyjnego wentylatora w laptopie na wentylator z technologią Ionic Wind w celu zapewnienia niemalże bezdźwięcznej pracy laptopa. Tego typu wentylator chłodził komputer niesamowicie skutecznie i został uznany za jeden z najbardziej rewolucyjnych rozwiązań technologicznych roku przez MIT Technology Review.

Zdecydowaliśmy, że rozszerzymy zastosowanie tej technologii. Niektórzy z członków zespołu zdecydowali się zmienić kierunek działania w zakresie oczyszczania. W ten właśnie sposób powstał Airdog X5.

Nasza historia
03

Ochrona Patentowa

PCT/CN2013/076947

Purification and variable frequency system and method

PCT/CN2013/086897

Gas purificatio device and system and Ionic Wind purifier

PCT/CN2014/081340

Ionic Wind purifier and high-voltage protection device thereof

PCT/CN2014/077269

Purifier

PCT/CN2014/079113

Ionic Wind purifier and discharge monitoring and protective circut of high-voltage ion purifier

04

Nagrody

Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez zgody spółki TTCP Sp. z o.o. jest zabronione.