01

Dlaczego Airdog?

 

Najważniejszym czynnikiem podczas podejmowania decyzji odnośnie tego jaki oczyszczacz powietrza wybrać jest zapewne jego efektywność.

W gospodarstwie domowym istnieje szereg zanieczyszczeń o różnych wielkościach:

 • Dym: 0.01-0.5 μm
 • Opary z kuchni: 0.063-0.4μm
 • Spaliny pojazdów: 0.01-1μm
 • Kurz: 1μm
 • Zanieczyszczenia przemysłowe: 0.01μm
 • Pyłki: 2μm
 • Wirusy: 0.017-0.3μm

 

Dlaczego Airdog
02

System filtracji Ionic Wind Technology
konkurencją dla filtrów HEPA

Czystość

Gdy oczyszczacz powietrza HEPA przestaje pracować lub gdy nie przeprowadza się regularnej wymiany filtra, powyższe zanieczyszczenia mogą z powrotem przedostać się do powietrza, z którego pochodzą! Co więcej, gdy temperatura jest wyższa, a powietrze wilgotne, wilgoć oraz bakterie mogą gromadzić się na filtrze HEPA.

Koszty

W związku z tym, że wilgoć i bakterie lubią gromadzić się na filtrach HEPA, istnieje potrzeba ich wymiany co 6 miesięcy, co jest kosztowne i zanieczyszcza środowisko. Airdog rozwiązuje ten problem. Dzięki zaawansowanej technologii Ionic Wind nie ma już potrzeby wymiany filtrów, teraz wystarczy je umyć! To bez wątpienia oszczędność Twojego czasu i pieniędzy.

Czas użytkowania

Istnieje termin techniczny zwany CCM (ang. Cumulative Cleaning Mass), który wskazuje jak dużo zanieczyszczeń jest w stanie wyłapać filtr HEPA zanim straci 50% mocy filtracji. Jeśli chodzi o standardowy oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA, badacze w laboratorium obliczyli, że wartość ta zostaje przekroczona po przefiltrowaniu ilości zanieczyszczeń równej zanieczyszczeniom zawartym w dymie z 45 papierosów. Dla porównania, po przefiltrowaniu dymu z 440 papierosów (około 10 razy więcej), zdolność filtracji oczyszczacza Airdog spada zaledwie o 0,2%. Oznacza to, że Airdog może przyjąć 10 razy więcej zanieczyszczeń i pozostać wciąż 50 x wydajniejszym!

03

Filtracja

Aby filtry lub oczyszczacze mogły zostać uznane za produkty o jakości HEPA, skuteczność wyłapywania cząsteczek o wielkości 0.3 μm powinna wynosić 99,97%. Oznacza to oczyszczanie z kurzu, pyłków oraz innych domowych alergenów, które mogą powodować problemy z oddychaniem.

AIRDOG X5 przechwytuje cząsteczki do 0.0145 μm. Może więc usunąć niemalże wszystkie szkodliwe zanieczyszczenia.

 1. Filtr wstępny – pierwsza linia obrony przed zanieczyszczeniami. Zatrzymuje włosy, sierść oraz większe cząstki organiczne.
 2. Jonizator plazmowy – pierwszy w walce z alergią. Dzięki produkcji ujemnych jonów, neutralizuje bakterie oraz wirusy, rozkłada formaldehydy oraz lotne związki organiczne.
 3. Kaseta filtracyjna Zero Waste – przechwytuje cząsteczki zanieczyszczeń o wielkości do 0,0145 μm. Neutralizuje pyły zawieszone PM10, PM2.5, zarodniki grzybów, pyłki roślin, kurz, bakterie, oraz wirusy.
 4. Filtr węglowy – przyspiesza rozpad związków ozonu w tlen, odpowiada za rozkład lotnych związków organicznych, w tym formaldehydu, oraz niweluje nieprzyjemne zapachy, czyniąc nasze otoczenie czystym i bezpiecznym.
Oczyszczacz posiada Atest PZH oraz certyfikaty typu: TUV, SGS, ISO9001, ISO14001 SPRAWDŹ
04

Poznaj Airdog X5

Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez zgody spółki TTCP Sp. z o.o. jest zabronione.