Certyfikowana skuteczność w walce z SARS-CoV2!

W odpowiedzi na liczne pytania, przedstawiamy Wam certyfikat potwierdzający skuteczność oczyszczaczy powietrza Airdog w walce z koronawirusem SARS-CoV2! Badanie wykazało, że Airdog redukuje 99,02% zawartości wirusa w powietrzu w ciągu zaledwie 30 sekund!

Naukowcy z Wydziału Medycznego Uniwersytetu Demokryta w Tracji przy pomocy atomizera wprowadzili do komory testowej aerozol w stężeniu 5 milionów wirionów* SARS-CoV2 na metr sześcienny. Następnie powietrze wypełnione patogenem wywołującym COVID-19 zostało poddane oczyszczaniu w technologii TPA® – w tym przypadku odtworzono proces z wykorzystaniem elementów filtracyjnych urządzenia Airdog X5. Całość trwała jedynie pół minuty, po której w komorze umieszczono hodowlę komórek Vero E6**, a następnie dokonano 36-godzinnej inkubacji w odpowiednich warunkach, celem dokonania pomiaru ilości pozostałych wirionów. W procesie zastosowano metodę Real Time RT-PCR – tę samą, którą wykorzystuje się w badaniu w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem. Rezultat nie pozostawia złudzeń – Airdog zredukował stężenie koronawirusa SARS-CoV2 o 99,02%!

Pomimo spadku liczby zachorowań i działaniu Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, wciąż nie powinniśmy bagatelizować trwającej pandemii. Według wstępnych obserwacji lekarzy, współczynnik reproduktywności wariantu Delta wynosi od 5 do 8, podczas gdy dla koronawirusa odkrytego w Wuhan jest to około 2,5. Znane są przypadki zakażenia nawet po przebywaniu w pomieszczeniu, które godzinę temu opuścił chory. Nie możemy również wykluczyć powstawania nowych wariantów, ani znanego już wcześniej scenariusza, w którym COVID zostanie z nami już na zawsze, podobnie jak grypa sezonowa.

Zagrożenia ze strony wirusów i innych patogenów nigdy nie powinny być przez nas ignorowane, dlatego ważne jest przestrzeganie zasad higieny, wentylowanie pomieszczeń i stosowanie środków zapobiegawczych, które mogą nas przed nimi skutecznie ochronić. Urządzenia Airdog wykorzystujące technologię TPA®, to nie tylko certyfikowani niszczyciele mikroorganizmów i wirusów wywołujących choroby, ale także skuteczne oczyszczacze powietrza. Nie możemy zapominać, że w powietrzu znajdują się również składniki smogu – długotrwała ekspozycja na najbardziej niebezpiecznie według WHO cząsteczki zanieczyszczeń, znane jako pyły zawieszone PM2.5, skutkuje skróceniem średniej długości życia. Dopóki te substancje trafiają na powierzchnie filtrów, mamy znacznie większą szansę na uniknięcie wielu chorób układu oddechowego, które w połączeniu z zakażeniem wirusem SARS-CoV2 mogą być niebezpieczne dla zdrowia.

Oprócz certyfikatu potwierdzającego skuteczność oczyszczaczy Airdog w walce z koronawirusem, który możecie znaleźć na naszej stronie internetowej, mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość – przygotowaliśmy kolejną akcję promocyjną! Od teraz, przy zakupie Airodga X3 lub Airdoga X5, możesz otrzymać kod podarunkowy Allegro o wartości 150 lub 250 złotych! Co więcej, promocja łączy się z cieszącą się niesłabnącą popularnością akcją ‘Otrzymaj filtr GRATIS’! Szczegóły znajdziesz na https://airdog.pl/promocje/karta-podarunkowa-allegro-gratis/.

*kompletne, pojedyncze cząstki wirusowe, zdolne do zarażania komórek i życia poza nimi
**linia komórkowa pochodząca z tkanek koczkodana zielonego, wykorzystywana m.in. w mikrobiologii do hodowli komórek